کسب و کار

بازدید: 860
 • آشنایی با مراحل و نحوه ثبت نام کد رهگیری مالیاتی

  آشنایی با مراحل و نحوه ثبت نام کد رهگیری مالیاتی

  با توجه به مصوبات جدید مجلس متقاضیان دریافت درگاه های پرداخت اینترنتی حتما باید پیش از ارائه درخواست خود به مراجع ذیربط، در ابتدا نسبت به ثبت نام الکترونیکی و اخذ کد رهگیری مالیاتی اقدام نمایند.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 21:09
  ادامه...
 • آیا فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد؟

  آیا فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد؟

  پس از فیلتر شدن تلگرام مسئولین شبکه ملی اطلاعات به منظور حفاظت از اطلاعات کاربران ایرانی در بستر وب طرح های دیگری نیز به مجلس ارائه دادند تا بدین وسیله امنیت کاربران اینترنتی را در فضای مجازی افزایش دهند که یکی از این طرح ها طرح فیلترینگ اینستاگرام بود.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 21:02
  ادامه...
 • مالیات در فروشگاه های اینترنتی به چه صورت است؟

  مالیات در فروشگاه های اینترنتی به چه صورت است؟

  مالیات در فروشگاه های اینترنتی همچون سایر کسب و کارهای فعال جامعه قوانین خاص خود را دارد؛ اما در حالت کلی شخص حقیقی یا حقوقی که امور مالی چنین کسب و کارهایی را برعهده دارد، موظف است براساس درآمد فروشگاه مبلغی را به عنوان مالیات به مراجع ذیربط پرداخت کند.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 20:48
  ادامه...
 • همه چیز درباره اینترنت ملی

  همه چیز درباره اینترنت ملی

  هدف اصلی شبکه ملی اطلاعات از اجرای طرح اینترنت ملی فراهم آوردن بستری مناسب، سالم، امن و ارزان برای کاربران ایرانی است تا افراد در بستری ایمن و در عین حال ارزان به اطلاعات مورد نیاز خود در دنیای وب دسترسی داشته باشند.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 17:43
  ادامه...
 • معرفی اپلیکیشن بله و قابلیت های کاربردی آن

  معرفی اپلیکیشن بله و قابلیت های کاربردی آن

  در زمینه معرفی اپلیکیشن بله و قابلیت های متنوع آن باید گفت این اپ از جمله پیام رسان های اندرویدی است که توسط متخصصین داخلی کشور طراحی شده و شما می توانید به راحتی این پیام رسان را روی هر مدل از گوشی های هوشمند اندروید...

  شنبه 20 شهریور 1400 - 17:34
  ادامه...
 • معرفی اپلیکیشن روبیکا و قابلیت های آن

  معرفی اپلیکیشن روبیکا و قابلیت های آن

  در زمینه معرفی اپلیکیشن روبیکا باید گفت این اپ از جمله نرم افزارهای اندرویدی است که توسط مهندسین و متخصصین داخلی کشور طراحی شده و با قابلیت های مختلف در زمینه سرگرمی، آموزش، تعامل و معاشرت های اجتماعی قابل استفاده می باشد.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 17:27
  ادامه...
 • موتور جستجوگر ذره بین

  موتور جستجوگر ذره بین

  موتور جستجوگر ذره بین توسط متخصصین کشور و با هدف ارائه خدمات بهتر به کاربران ایرانی در زمینه وبگردی های مختلف طراحی شده است. این موتور با قابلیت های کاربردی مختلفی طراحی شده و از نظر عملکرد سرعت فوق العاده ای در کشف اطلاعات دنیای وب دارد.

  شنبه 20 شهریور 1400 - 17:06
  ادامه...
 • اینستاگرام یا سایت

  اینستاگرام یا سایت

  امروزه از ابزارهای مختلفی در زمینه دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند و اغلب افراد در زمینه انتخاب پلتفرم مناسب با چالش های مختلفی رو به رو هستند که مهم ترین آن ها انتخاب بین اینستاگرام و سایت می باشد.

  یکشنبه 31 مرداد 1400 - 19:12
  ادامه...
 • ساخت فروشگاه اینترنتی

  ساخت فروشگاه اینترنتی

  ساخت فروشگاه اینترنتی با توجه به کاربردهایی که صاحبین کسب و کار از وب سایت خود انتظار دارند، می تواند به شکل های متفاوتی انجام شود؛ اما فراموش نکنید طراحی وب سایت های فروشگاهی بر اساس زبان های برنامه نویسی، قوانین خاص و با استفاده از ابزارهای مختلف و...

  یکشنبه 31 مرداد 1400 - 18:35
  ادامه...
 • مزایای راه اندازی سایت

  مزایای راه اندازی سایت

  راه اندازی وب سایت می تواند با اهداف گوناگونی انجام شود و مزایای استفاده از می تواند برای هر کسب و کاری متفاوت باشد، یعنی مزایای راه اندازی سایت با توجه به اهداف شما از ساخت یک وب سایت اینترنتی متفاوت است...

  یکشنبه 31 مرداد 1400 - 18:26
  ادامه...
 • طراحی سایت با چه روش هایی انجام می شود؟

  طراحی سایت با چه روش هایی انجام می شود؟

  طراحی سایت های اینترنتی در ابتدا با کد نویسی های ساده انجام می شد؛ اما امروزه با پیشرفت دنیای وب و کاربرد ابزارهای پیشرفته از زبان های برنامه نویسی css و...

  یکشنبه 31 مرداد 1400 - 17:59
  ادامه...
 • دیجیتال مارکتینگ روش نوین بازاریابی امروز

  دیجیتال مارکتینگ روش نوین بازاریابی امروز

  دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یکی از کسب و کارهای نوینی است که با پیشرفت تکنولوژی و کاربرد اینترنت در دنیای تبلیغات و بازاریابی امروزی به وجود آمده است و برخلاف روش های قدیمی به شدت در افزایش فروش و پیشبرد کسب و کارها موثر می باشد.

  یکشنبه 31 مرداد 1400 - 17:47
  ادامه...
1 2