سئو و تولید محتوا

بازدید: 13273
 • هزینه سئو

  هزینه سئو

  بعضی از وبسیات ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند...

  یکشنبه 24 بهمن 1400 - 04:09
  ادامه...
 • درج محصول

  درج محصول

  هزینه ورود اطلاعات به سایت (دیتا اینتری) به عواملی مثل اینکه شامل تایپ هم میشود یا خیر و همچنین "مهلت انجام کار، مهارت های مورد نیاز برای پردازش اطلاعات و ورود اطلاعات، پیچیدگی های پروژه، حجم کار و نیاز به پشتیبانی 24 ساعته بستگی دارد.هزینه پایه پردازش اط

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:13
  ادامه...
 • طراحی هویت بصری و کارت ویزیت

  طراحی هویت بصری و کارت ویزیت

  همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد.

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:12
  ادامه...
 • تولید محتوای صوتی (پادکست)

  تولید محتوای صوتی (پادکست)

  تولید محتوای صوتی یا پادکست را با به کارگیری بیش از 20 گوینده "صدا مخملی" و گوینده های صدا آشنا از سراسر کشور با هر زبان و گویشی که بخواهید با کمترین هزینه ممکن برایتان مهیا نموده ایم.

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:11
  ادامه...
 • طراحی بنر

  طراحی بنر

  اگر شما هم یک وب سایت جدید دارید که می خواهید برای آن بنر طراحی کنید، و یا قصد دارید برای وب سایت قدیمی خود بنر های جدید طراحی کنید، این خدمات مناسب شما است. حتی می توانید از این خدمات به جهت انتشار بنر کلیکی خود در سایت های دیگر نیز بهره ببرید.

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:10
  ادامه...
 • تولید محتوای متنی

  تولید محتوای متنی

  تعیین قیمت تولید محتوای متنی فاکتورهای زیادی را به همراه دارد که از اصلی‌ترین این فاکتورها می‌توان به کیفیت کار محتوانویس اشاره کرد، همچنین عناصر مثل طول محتوای متن، تجربه نویسنده محتوا و برندی که در زمینه محتوا از خود ساخته است دخیل است.

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:08
  ادامه...
 • ساخت موشن گرافیک

  ساخت موشن گرافیک

  قیمت ساخت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه دارد. اینکه شما چه پروژه و هدفی را در ساخت تیزر موشن گرافیک مد نظر دارید، همگی بر روی قیمت و زمان کار تاثیر می گذارد. تعرفه ساخت موشن گرافیک بسته به مواردی همچون نوع گوینده، دوبعدی یا سه بعدی بودن کار، زمان تیزر...

  جمعه 24 بهمن 1399 - 12:06
  ادامه...
 • تولید ویدئو

  تولید ویدئو

  در سال 1400باید بیشتر از قبل به تبلیغات بها داد. امسال سال جاودانگی برندها و یا محو آن‌هاست. استراتژی ساخت تیزر تبلیغاتی را از دست ندهید.

  سه شنبه 14 بهمن 1399 - 20:26
  ادامه...