طراحی سایت فروشگاهی

بازدید: 2554

 طراحی و برنامه نویسی سایت فروشگاهی با توجه به کاربردهایی که صاحبین کسب و کار از وب سایت خود انتظار دارند، می تواند به شکل های متفاوتی انجام شود؛ اما فراموش نکنید طراحی وب سایت های فروشگاهی بر اساس زبان های برنامه نویسی، قوانین خاص و با استفاده از ابزارهای مختلف و تکنیکی در این زمینه انجام می شود.

پارامترهای مهم در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

امروزه اغلب کسب و کارها برای معرفی محصولات و خدمات خود از وب سایت های اینترنتی به عنوان یک ابزار دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند. در واقع در دنیای گسترده و کاربردی امروز استفاده از وب سایت های اینترنتی که ضمن معرفی محصول قابلیت خرید آنلاین را در اختیار مخاطب قرار می دهد، می تواند در برندسازی، افزایش فروش، جذب مخاطب بیشتر و ... تاثیر فوق العاده ای داشته باشد، از این رو در دنیای امروز ساخت فروشگاه اینترنتی یک نیاز اساسی در راه اندازی اغلب کسب و کارها شناخته می شود.

در نرم افزار فروشگاه اینترنتی اکسس مارکتینگ مجموعه‌ای بی‌نظیر از امکانات و افزونه‌های فروشگاهی که متناسب با فضای کسب و کار اینترنتی در ایران و استانداردهای روز جهانی طراحی و برنامه نویسی شده است وجود دارد، از جمله در حوزه کدینگ حسابداری،انبارداری و بازاریابی...این نرم افزار با زبان برنامه نویسی PHP و دیتا بیس Maria DB و همچنین در بخش فرانت از HTML5 و CSS3 و JS و... برای توسعه و ساختار کلی راه اندازی یک پلتفرم فروشگاه اینترنتی حرفه ای استفاده میکند.

  

تجربه 20 ساله گروه نرم افزاری اکسس مارکتینگ ورود شما را به دنیای تجارت الکترونیک هموار میکند.این امکانات بنا به نیاز مشتریان  همواره در حال توسعه و به روزرسانی است و از آخرین استانداردهای روز دنیا پیروی میکند.